Спорт и фитнесТело-зграда

Татјана Каширина: приватни живот, биографија

Татјана Иуревна Каширина - један од најпознатијих спортиста Руске Федерације.

rane године

Будућност шампион је рођен у зиму 1991. године. То је постао колевка московском предграђу где је провела детињство. Од ране младости девојка је стајао њен тен на фоне истих година, и то је то фактор одиграо одлучујућу улогу у дизању тегова.

Таниа родитељи су били против тога што је била ангажована у овом спорту, али је био непоколебљив. Због тога, она је дуго био подвргнут подсмеху колегама, и то скоро довело до тога да Татјана готово напуштена спорт. Али тренери у одељку били у стању да убеди младог спортисту не уради ово, и, како се испоставило касније, она је направила прави избор. Годинама касније, и даље често суочавају са недостатком разумевања пријатеља и породице Татиана Касхирина. Дизање за то ће бити питање живота.

Ово је један од најперспективнијих спортиста своје генерације, који је већ у доби од осамнаест година, отишао сам у одрасле светском првенству. Мало је тога да су чекали младости. И упркос чињеници да је девојка нико није веровао да је у стању да освоји сребро. Од почетка своје професионалне каријере, која ће бити пуна позитивних момената.

одрасла особа каријера

У 2009. години, када Татјана Каширина постао члан одраслих светског првенства у, она је успела да стави одређени број снимака јуниор ниво. Исте године је отишла у одраслом Европског првенства и освојила прво место тамо.

Следеће године, такође, је био успешан за младе спортисте. У деветнаест, она ће освојити Светско првенство злато у Анталији и да ће штитити титулу најбољег тегова у Европи, освојивши злато у случају у Минску. У Турској, спортиста поставио је нови светски рекорд у категорији тежине преко 75 кг, подизање шипку тежине 145 кг.

У 2011. години Рускиња ће освојити Светско првенство сребро и поново освојила злато на 2011 Еуропеан, који је одржан у Казан првенству. Исте године, она ће ухватити и куп Предсједника.

У 2012. Татјана Каширина ће поново бити први на Европском првенству. Годину дана касније, она је у вођству у Светском купу, који је одржан у Пољској.

2014. ће бити веома успешан за девојке, који је у то време ће бити само двадесет три године. На Светском првенству схе поред златне медаље ће бити у стању да стави пет светских рекорда. Исте године је освојио златну Каширина европску турнир, који ће се одржати у Израелу. Годину дана касније, она је поново освојила злато четири пута и постати победник светског првенства. У 2015. Татјана постаје победник шест пута на европским првенствима.

Поред међународних турнира, Каширина је вишеструки добитник руских првенства.

Лондон Олимпицс

По летњим играма Каширина дошао као један од кандидата за златну медаљу. Она је заиста веома добро обављају и поставити три светска рекорда одједном, али упркос томе неће моћи да освоји злато. Тегова заустављен на корак од победе и примити само Кинескиња Зхоу Лулу. Треба напоменути да је представник Кине поставио је нови светски рекорд.

Упркос коначном секунди, Татјана биће награђени државну награду.

Физички параметри тегова

Спортиста има прилично велику фигуру, без које, у ствари, ништа да раде у дизању тегова. Невероватно јака девојка Татјана Каширина. Висина, тежина, јасно зашто је вишеструки добитник на европским и светским првенствима. његова висина је 177 цм и тежина - 102 кг. Делује у категорији преко 75 кг.

Татјана Каширина: дизању тегова, лични живот

Информације о приватности девојке нису онолико колико бисмо желели. То је због чињенице да је у потпуности фокусиран на спортску каријеру.

Познато је да су све време је посвећује само тренинг, као планира да постане један од најбољих тегова на свету. Упркос чињеници да родитељи били у почетку против занимања у овом спорту, Каширина им захвални, они нису спречили развој каријере. У бројним интервјуима је изјавио много пута док нисам срео човека с којим желе да проведу остатак својих дана.

Да бисте били сигурни да је девојка заиста фокусирана на спорту, једноставно погледајте на свом распореду:

• У 8:30 - успон.
  • Ат 9:00 пм - доручак.
  • У 11:00 - обука.
  • У 17:00 - обука.
  • 20:30 - вечера и прекини.

Може се приметити да је време за лични живот није Татјана Каширина. Дизање тегова се скоро све своје слободно време.

Награде и достигнућа

Као што је раније поменуто, Татјана Иуревна Каширина је вишеструки светски шампион, Европа и Руска Федерација.

Поред тога, за своје наступе, она је добила велики број награда на државном нивоу. Њена колекција има медаљу Реда "за заслуге". Ова награда је добила за друго место на Олимпијади у Лондону. Она је такође освојила сертификат почасног председника Русије. Татјана Каширина писмо добила за своје атлетских достигнућа, као и за допринос развоју спорта.

Кратак опис особе

Татјана је познат широм света. Задатак она проналази не само освајање златне медаље у конкуренцији, али и увођење спорта масама. Она покушава да учини све како би се заинтересовати децу у спорту, а они се редовно баве. Татјана Каширина сигурни тегова заслужује много више пажње од стране медија и промоцију.

Copyright © 2018 sr.delachieve.com. Theme powered by WordPress.