Спорт и фитнесФудбал

Јаке воље победа: суштина термина и значајних утакмица

Самовољни победа је ово је ретка појава у различитим спортовима. Да би се постигао снажан воље победу тима морају да покажу веома јак карактер и истрајност, жеља да се постигне жељени резултат, па шта буде. У овим играма врло често манифестује лидерске квалитете појединих извођача и снагом духа колектива као целине.

Јаке воље победа у фудбалу - шта је то?

Вероватно далеко од спорта људи не може да одмах разуме појам. Чињеница је да понекад екипе имају да направи вољу, снагу да победи и када је резултат био 0: 0. На пример, можете да се сетите борби у други круг Евра 2016 између Француске и Албаније тимова. До 90. минута води једнака трошку, иако Французи имају значајну предност. У стајалишту време, будући дом Еуро финалиста били у стању да постигне два гола неодговорене. Али ово није самовољни победа!

Употреба оваквог спортског термин одговара само када победи тим пропустио први. На пример, у пријатељској утакмици између репрезентације Румуније и Украјине пред евра 2016. Румуни су отворили рачун у 22. минуту утакмице, али на крају, украјински спортисти освојили су 4: 3.

Јаке воље победа у финалу великим турнирима

Највећи турнир у фудбалу су:

• Светски куп;
  • Европско првенство;
  • Европски куп;
  • Куп УЕФА (Лига).

У историји светског фудбала постоји неколико утакмица са јаким воље победе које навијачи памте деценијама и може се наводе као пример за образовање карактера младих спортиста.

Сетите се 1930 Светског првенства, између Аргентине и Уругваја. Наравно, учесници утакмице, и навијачи који су похађали коначном, више није жив, али то је био први озбиљан повратак у финалу. Аргентинци у мечу првог отворио бодовање и освојио први пут - 2: 1. фанови фудбала су свесни да су први шампиони су Уругуаианс. У другом полувремену су били три пута ударио у капију својих ривала и освојио 4: 2.

Финале Лиге шампиона 1998/1999, који због укупно лоше среће у првом полуфиналу са "Бавариа" не играју "Динамо" Валериј Лобановски, сећам се, вероватно, све љубитеље преко 23-25 година. Напред, "Баварска» Марио Баслер у 6. минуту Слободан ударац лепа Строке можданог удара око зида. Голман "Манцхестер Унитед", Едвин Ван дер Сар није могао да парира ударац. Сер Алекс је веома нападнут током целог меча, али није могао да постигне легендарног Оливер Кахн. Раздвајање је до 90 + 90 + 1 и 3 (тј компензовано другу половину, о времену), када је Оле Гуннар Солскјаер анд Тедди Схерингхам двапут постигао након храњења угао. Победа "Унитед" са резултатом од 2: 1 ће заувек остати у срцима навијача.

У 2005. години, дошло је до више тешка јаке воље победа. На крају Лиге шампиона смо се срели, "Милан" и "Ливерпоол". Италијански тим је у првој половини, постигао три пута на вратима Британаца, не примили ниједан гол. Чинило се да је екипа Андреј Шевченко није допустио противника. Али, оно што се десило на терену од 45. на 60. минуту, осим чуда неће именовати. Након губитка отворено прво полувреме Ливерпул били у могућности да узврати и доведе га у једанаестераца, који су освојили.

Совјетски и руски национални фудбалски тим

Јаке воље победа руске фудбалске репрезентације, нажалост, нема тако често. И овај проблем је укорењена у совјетске прошлости. Али постоји светло страница!

На пример, Позивајући се на давно заборављене Олимпијске игре 1952. године. У 1/8 финала СССР репрезентацију играо са Југославијом. Након 1. пут наше иугам изгубио 0: 4. На почетку 2. полувремена, резултат је био 1: 5, али су напори Всеволод Бобров и Василиј Трофимов совјетског тима добила право да поново резултат на у 89.минуту.

Свакако, било је јаке воље победа и руски тим. У 2015, Руси спроводи пријатељску утакмицу са Белорусијом. Прво је отворио од стране Руса у 20. минуту. Али онда нападач Казанскиј "Рубин", Сергеј Кислак постигао два гола на вратима Игор Акинфеев, али на крају су играчи руског тима успела још три пута да се пробије кроз одбрану Белорусије. Јаке воље победа броји у овом случају.

украјински тим

Прва победа од воље тима Украјине је фиксна 18 мај 1993 у Виљнусу. Литванци отворио бодовање у 4. минуту, а Украјинци је постигао у 18. и 22-ог минута у. Маи 25, 1994 Украјина је Белорусија. Прво полувреме завршило резултатом 0: 1, али онда су Украјинци успели да постигну 3 гола у другом полувремену. 6. септембар, 1995 у званичном мечу, избор за 1998 Мундиалиу Литванци и први је постигао код куће и освојио 1. половину. Ова чињеница није спречила Украјинци у другом полувремену да пошаље лопту у гол 3 балтичким државама. Трећи јаке воље победа над Литванцима је постигнут у Кијеву 13. августа, 1996. године. Виктор ЦАРНАГЕ изједначио у 45. минуту (1: 1), па је меч на крају завршен 5: 2 у корист Украјине.

sportsko клађење

Као што знате, можете да зарадите новац тако што успешни спортско клађење. У суштини, играчи се кладе на победу гостију или домаћина, извући број постигнутих голова. Али постоје и друге опције. Шта је "јаке воље победа" у стопама? Ако мислите да је утакмица "Динамо" (Кијев) - "Шахтер" (Донецк) вин Динамо, али први рудари скор са сигурношћу може ставити на јаку вољу победе Кијева. Ако је игра завршена тај начин, моћи ћете да покупи победу.

Јаке воље победа у фудбалу (који је, ми смо прегледали у чланку) - то је увек диван и узбудљив спектакл.

Copyright © 2018 sr.delachieve.com. Theme powered by WordPress.